Alpenverein OEAV.CZ ročenka 2023

Ročenka Alpenverein OEAV.CZ 2023

Začiatok decembra je pre nás vždy miľníkom, kedy vo forme obsiahlej brožúry prezentujeme všetko, čo v kancelárii OEAV.CZ chceme a vieme našim členom Alpenvereinu do ďalšej sezóny ponúknuť. A nie je toho vôbec málo, pretože kancelária OEAV.CZ reprezentuje sekciu Alpenverein Edelweiss v Českej republike už 25 rokov a za uplynulé štvrťstoročie sme sa v našom servise už poriadne rozkročili. Sme preto radi, že táto snaha o neustále zdokonaľovanie je odmeňovaná stále narastajúcim počtom záujemcov o členstvo. Tohtoročnú ročenku sme preto vytlačili v rekordnom náklade.

Alpenverein OEAV.CZ ročenka 2023

Cestovanie do Álp

80 strán čítania a fotografií nie je však ani v tomto roku zďaleka venovaných len téme Alpenvereinu. Naopak! V období predlhých zimných večerov sa kujú cestovateľské plány na ďalšiu sezónu, a preto ročenka obsahuje aj celý rad inšpiratívnych článkov z našich partnerských destinácií v Rakúsku, Švajčiarsku, Slovinsku a Južnom Tirolsku.

Aj keď sa vo väčšine prípadov nejedná o naše autorské texty, pri práci na prekladoch a kompletizácii obsahu z dodaných zdrojov do každého článku vnášame osobnú znalosť miest a lokálnych atraktivít, takže čitateľom s čistým svedomím predkladáme overený výber toho najzaujímavejšieho, čo daná lokalita ponúka a dvojstrana v ročenke znesie. Sme si samozrejme vedomí toho, že hory sú ihriskom nekonečných možností, takže žiadny z článkov nie je úplným návodom na použitie, ale skôr impulzom k návšteve aspoň webových stránok destinácie. Dianie v Alpách sledujeme priebežne, takže mnoho ďalších cestovateľských tipov obohacuje náš Facebook a Instagram počas celého roka.

Alpenverein OEAV.CZ ročenka 2023

Od našich partnerov

Členovia Alpenvereinu sú nesmierne rozmanitou komunitou zahŕňajúcou nadšencov snáď všetkých mysliteľných aktivít a športov, ktorými sa dá v horskom prostredí venovať. Sme preto radi, že máme možnosť spolupracovať s inšpiratívnymi partnermi, ktorí vynikajú vo svojom odbore a naši členovia Alpenvereinu u nich môžu využívať mnohokrát nadštandardné výhody. Prostredníctvom článkov sa tak môžete vydať do Himaláje s Klárou Kolouchovou (HIGH POINT), vybrať si správny spacák podľa rád expertov z 4camping.cz, prejsť korsickú GR20 s CK KUDRNA, prekonať neleziteľné cesty s Kathy Karlo (Magazín MONTANA) alebo napríklad vyraziť na koniec sveta s taškami ORTLIEB.

Alpenverein OEAV.CZ ročenka 2023

Alpenverein vďaka výhodným nákupom zadarmo

Naozaj hrdí sme na množstvo zliav a výhod, ktoré môžu naši členovia Alpenvereinu využívať v rade (nielen) outdoorových predajní a e-shopov v Českej republike a na Slovensku. Ušetríte tak často až 20% z hodnoty nákupu! V ročenke nájdete ich stručný zoznam, úplnému prehľadu je venovaný samostatný zošit bonusov & zliav OEAV.CZ 2023, ktorý je bezplatnou prílohou nami vydávaných členských kariet Alpenvereinu. Ročenka je k dispozícii na kontaktných miestach kancelárie OEAV.CZ zadarmo, na vyžiadanie ju tiež bezplatne zasielame poštou.

Kontaktné informácie

Dokumenty na stiahnutie

Aktuality

Život na horách: z veľkomesta na horskú chatu

12. 01. 2023
Tridsaťročná Clara Tippelt sa k tomuto odvážnemu kroku odhodlala a našla svoj nový domov v rakúskom...

Hore fúka

11. 01. 2023
Prvá Češka, ktorá zdolala tri najvyššie vrcholy sveta - Mount Everest, Kančendžengu a K2.

Južné Tyrolsko

11. 01. 2023
Kronplatz, Drei Zinnen alebo Val Gardena. Tieto známe lyžiarske metropoly v Južnom Tirolsku netreba...
Nahoru