Alpenverein

Horské chaty

Tieto stránky sú pre vás presne tá správna adresa!

Vo vyhľadávači chát si môžete vyhľadať tú správnu chatu alebo zmluvné zariadenie a hneď kliknúť na stránku s kontaktnými údajmi zvoleného ubytovania.
Všetky potrebné podrobnosti - ako dostupnosť, ceny atď. - získate u prevádzkovateľov chát, resp. pri chatách pre vlastné zaopatrenie u sekcií, ktoré chaty vlastnia.

Alebo - aké by bolo stráviť aktívnu dovolenku v jednej z prekrásnych horolezeckých dediniek? A čo napríklad taký kulinársky výlet "Tak chutia hory" do našich chát?

Rozhodnutie je na Vás - veľa šťastia pri prehľadávaní našich webových stránok a pri plánovaní Vašich zážitkov!

Vyhľadávač chát Alpenvereinu

Alpenverein OEAV.CZ

Členovia majú ubytovanie na horských chatách lacnejšie

Zľava na ubytovanie na jednu noc vo všetkých chatách Rakúskeho, Nemeckého aj Juhotyrolského Alpenvereinu je najmenej 12 €.
Na ďalších 1 300 chatách vo Švajčiarsku, Francúzsku, Lichtenštajnsku, Španielsku, Slovinsku, Belgicku, Luxembursku, Dánsku, Holandsku a Taliansku môžete využiť "práva vzájomnosti", tj. tie isté práva, ako majú členovia spolkov prevádzkujúcich tieto chaty. Zľavy existujú aj u viac ako 70 súkromných chatách a ubytovní.

Ďalšie atraktívne výhody pre členov Alpenvereinu

Alpenverein OEAV.CZ

Zadarmo kľúč od winterraumu

Winterraum je verejne prístupná časť horskej chaty, vybavená nutnými potrebami pre prenocovanie. Je súčasťou veľkej časti chát Alpenvereinu.

Niektoré winterraumy sú počas zimného obdobia otvorené trvalo, pre vstup do ostatných potrebujete univerzálny kľúč. Členovia Alpenvereinu registrovaní kanceláriou OEAV.CZ si môžu kľúč zadarmo zapožičať na vybraných kontaktných miestach v ČR i na Slovensku.

Prehľad miest, kde si členovia Alpenvereinu registrovaní kanceláriou OEAV.CZ môžu zapožičať univerzálny kľúč.

Nahoru