Alpenverein

Rodiny

Dovolenka pre celú rodinu - chaty Alpenvereinu sú ideálne pre dospelých i deti.

Nie sami, ale spoločne: stúpať na vrcholy, stavať hrádze, pozorovať svišťa, vytvárať umelecké diela z kameňov, zadívať sa kravám pri prechádzke po horskej pastvine do očí alebo hľadať v mesačnom svetle bájne stvorenia.

Dovolenka na útulnej horskej chate je napínavým zážitkom pre malých aj veľkých!

Alpenverein OEAV.CZ

Výhodné rodinné členstvo v Alpenvereine

Aktívnymi členmi Alpenvereinu sa stanete po úhrade členských poplatkov na aktuálny rok. Partneri členov platia nižší členský poplatok a - na čo sme obzvlášť pyšní - pre ich deti je členstvo dokonca úplne zadarmo!

Každý člen Alpenvereinu má automaticky dohodnuté poistenie Alpenverein Weltweit Service pokrývajúce riziká pri prevádzkovaní všetkých voľnočasových, športových a outdoorových aktivít počas dovolenky či na služobných cestách (pozor na výnimky), a to vrátane prípadného transportu.

Všetci členovia (teda celé rodiny vr. detí) môžu využívať aj ostatné členské výhody.

 

OEAV.CZ

Prázdniny na horách

Alpské zväzy v Rakúsku (OeAV), Nemecku (DAV) a Južnom Tirolsku (AVS) vytvorili jednotnú ponuku pre rodiny: "Prázdniny na horách". To sú cenovo výhodné dovolenky na zväzových chatách s programom pre rodičov a deti od štyroch rokov. Celkom je na výber sto zväzových chát a zmluvných zariadení.

Prázdniny na horách je možné objednávať na jednotlivých chatách na dobu jedného týždňa. V týždennej paušálnej cene je zahrnutý pestrý program. Viac informácií k presným dátumom, cenám a jednotlivým chatám nájdete tu.

Tip: Brožúru "Prázdniny na horách" (Bergferien) môžete získať zadarmo u mládežníckej organizácie Alpenvereinu. Stačí poslať e-mail s predmetom "Bergferien" a adresou pre doručenie na jugend@alpenverein.at

Ďalej neprehliadnite

Brožúra "S deťmi na chatách" (Mit Kindern auf Hutten). Možno objednať u mládežníckej organizácie Alpenvereinu:

Alpenvereinsjugend, Olympiastraße 37, 6020 Innsbruck, Telefón: + 43/512 / 59547-13, Fax: +43/512/575528, jugend@alpenverein.at

Dokumenty na stiahnutie
PDF icon Bergferien (1.68 MB)
Nahoru