Alpenverein OEAV.SK

Kancelária OEAV.CZ

Viedenskú sekcii Edelweiss rakúskeho zväzu Alpenverein zastupujeme už od roku 1998.

Našou snahou je poskytovanie komplexných služieb a informácií súvisiacich s pohybom a pobytom v horách. Preto kancelária OEAV.CZ ponúka svojim členom oveľa viac, než sú štandardné výhody členstva v Alpenvereine.

V našej štýlovej "alpské" predajni v Brně vám na počkanie vybavíme Alpenverein, ponúkame tu kompletný sortiment máp z edície Alpenverein a ďalší doplnkový tovar s logom alpského plesnivca a prevádzkujeme outdoorovú požičovňu.

S nami sa Alpenverein naozaj oplatí!

 

alpenverein oeav

Členstvo vybavujeme na počkanie

V hlavnej kancelárii na adrese Údolní 57, Brno i v širokej sieti našich kontaktných miest vám vybavíme členstvo/poistenie Alpenverein na počkanie. A to vrátane vystavenia originálu členskej karty. Platba kartou je samozrejmosťou.

Na našich webových stránkach tiež nájdete odkazy na servisné stránky rakúskeho Alpenvereinu, cez ktoré je možné uzavrieť pripoistenie pre prípad trvalej invalidity a pripoistenie Alpenverein Premium.

Provizórny preukaz obdržíte pri on-line registrácii ihneď

Ihneď po pripísaní vašej platby na náš účet dostanete e-mailom provizórny členský preukaz. Z platobnej brány GO Pay alebo pri úhrade z FIO banky zvyčajne do 15 min., z iných bánk do druhého dňa. Platí 21 dní. Originál členskej karty odošleme do troch pracovných dní poštou na korešpondenčnú adresu. Môžete využiť obľúbenú službu ALPENVEREIN EXPRESS

Vďaka zľavám Alpenverein zadarmo

Členovia registrovaní kanceláriou OEAV.CZ môžu využívať zľavové kupóny pre výhodné nákupy v rade partnerských predajní. Ročný poplatok za Alpenverein sa vám tak ľahko môže vrátiť aj jediným nákupom!

Prehľad zliav a bonusov

Zvýhodnené predplatné časopisov vychádzajúcich v češtine

Súčasne s registráciou (alebo aj dodatočne) si môžete objednať za zvýhodnené predplatné časopisy s horskou a outdoorovou tématikou.

Outdoorová požičovňa so zľavou

Naši členovia majú jednorázovú zľavu 25% (paušálnu zľavu 10%) v outdoorovej požičovni a 50% na vratnú kauciu.

Rozsah poskytovaných služieb

V rámci členského servisu Alpenvereinu vám radi pomôžeme pri podaní žiadosti o potvrdenie o poistení či pri riešení likvidácie poistnej udalosti. Nemôžeme však garantovať rokovania poisťovne ani nie sme oprávnení zasahovať do riadenia poistných prípadov, lebo zastupujeme rakúsky zväz Alpenverein, nie poisťovňu Generali Verischerung AG.

Ochrana osobných údajov – GDPR

Spoločnosť OEAV.CZ s.r.o. vystupuje v zmysle nariadenia o ochrane osobných údajov ako správca osobných údajov. Pri ich spracovaní riadia sa Zásadami ktorých súčasťou je tiež naša Cookie policy.

 

 

Nahoru