Zľavy na ubytovanie

Využívajte Alpenverein pri každej príležitosti.
Alpenverein OEAV.SK

Horská chata Prašivá

CHKO Beskydy

Horská chata Prašivá sa nachádza v nadmorskej výške 706 m. Chata ponúka celoročné ubytovanie aj stravovanie a slúži ako východiskový bod do radu blízkych či vzdialenejších oblastí Moravskosliezských Beskýd. Za posledné roky sa s nástupom nových chatárov výrazne premenila na miesto, kde to žije - usporadúvajú sa tu besedy, premietanie, malé športové a kultúrne podujatia, aktivity pre rodiny s deťmi, koncertíky a pod. Medzi najväčšie zaujímavosti patrí bezpochyby rozhľadňa umiestnená priamo vo vežičke chaty . Lákadlom je klasická domáca kuchyňa bez vyprážaných jedál. Od nepamäti je symbolom chaty vycpanina medveďa a v poslednej dobe sem najviac návštevníkov chodí na vyhlásené čučoriedkové parené buchty.

10% zľava pre členov Alpenverein-OEAV.CZ na ubytovanie.

Kontakt:
Vyšní Lhoty 200, 739 51 Dobrá
T.: 555 11 22 77
E: chatari@chataprasiva.cz

Alpenverein OEAV.SK

Horský hotel Skiland

Jeseníky

Horský hotel Skiland ležiaci v nadmorskej výške 700 m. N. M. V malebnej dedine Ostružná obklopený krásnou prírodou Jeseníkov. Poskytuje ideálne miesto pre turistické výstupy, cyklistické výjazdy aj lyžovanie ako pre jednotlivcov, páry a party priateľov, tak aj pre rodiny s deťmi. V areáli nájdete príjemné ubytovanie v rôznych kategóriách, reštauráciu, tenisové kurty, bowling a ďalšie. Ideálne pre aktívnu dovolenku a milovníkov hôr. Samozrejmosťou je dobrá dostupnosť autom, vlakom i autobusom a bezplatné WIFI v objekte.

20% zľava pre členov Alpenverein-OEAV.CZ na ubytovanie.
Minimálna dĺžka pobytu 2 noci, zľava bude poskytnutá zo základnej ceny, nie je možné sčítať s ďalšími zľavami.

Kontakt:
Ostružná 66E, 788 25
T: +420 777 254 542
E: skiland@skiland.cz

Alpenverein OEAV.SK

Statok Samsara

Moravský kras

Samsara je sanskrtský výraz pre kruh života, je synonymom neustáleho putovania a znovuzrodenia. Statok Samsara sme otvorili práve preto, aby znovuzrodenie poskytoval - duševné i fyzické. Sme vyznávači zdravého životného štýlu a aktívneho odpočinku a obe tieto hodnoty chceme sprostredkovať aj vám. Preto u nás nájdete všetko, čo k duševnej i fyzickej obrode patrí - ubytovanie v krásnych izbách, zdravú kuchyňu na špičkovej úrovni a blahodarné wellness služby. Pozývame Vás na "prechádzku" Moravským krasom. Na bicykli či pešo, skrz jaskyne či cez priepasť Macocha. Príjemný deň potom možno zakončiť v saune či vírivke a následne všetko zavŕšiť nezabudnuteľnou večerou pri krbe alebo na terase vo svetle zapadajúceho slnka.

13% zľava pre členov Alpenverein-OEAV.CZ na ubytovanie.

Kontakt:
Klepačov 236, 678 01 Blansko
T.:727 945 560
E.: info@statek-samsara.cz

Alpenverein OEAV.SK

Maringotka na pastvine

Biele Karpaty

Maringotka na pastvine leží uprostred nádhernej prírody v srdci Bielych Karpát. Pre tých čo hľadajú pokoj, alebo chcú na chvíľku utiecť a schovať sa .... byť so svojimi blízkymi, milými, so svojimi deťmi, alebo len sami so sebou. Nie je tu elektrina, nie je tu pitná voda, nie je tu sprcha, signál veľmi obmedzene. Je tu drevená krytá terasa s posedením, základné potreby pre prežitie, kadibudky s výhľadmi, kľud, ovce, kvetiny, chrobáky ... vzduch ... obloha .. hviezdy a úžasné výhľady.

25% zľava pre členov Alpenverein-OEAV.CZ na zážitkový pobyt.

Kontakt:
Vápenice 73, 687 74, Starý Hrozenkov
T.:605 263 494
E.: maringotka@ha-do-na.cz

Alpenverein OEAV.SK

Český penzion Moroder Haus

Mayrhofen, Zillertal, Rakúsko

Moroder Haus sa nachádza v centre Mayrhofenu v srdci Zillertalských Álp. Dom s umeleckou atmosférou so 6 izbami a apartmánmi pre 16 osôb vyniká jedinečnou polohou v centre mesta s mnohými obchodmi a reštauráciami, napriek tomu v pokojnej oblasti v blízkosti lesa s turistickými a bežeckými chodníkmi. V blízkosti domu je minigolf, aquapark, korčuľovanie, detské ihrisko, futbalové ihrisko a mnoho ďalších atrakcií. K lyžiarskemu vleku Penken a Ahorn sa dostanete za 7 min pešo. Na jeseň je najlepšie lyžovanie na ľadovci Hintertux, ktorý je vzdialený 20 minút jazdy autom.

10 % zľava pre členov Alpenverein-OEAV.SK na ubytovanie

Kontakt
Brandbergstrasse 357, 6290 Mayrhofen, Rakúsko
T: +420 605 561 417
E: moroderhaus@gmail.com

Alpenverein OEAV.SK

Hotel & Apartments Jacob

Brno, Jakubské námestie

Hotel a apartmány Jacob sa nachádzajú priamo v historickej časti mesta Brna na Jakubskom námestí. Príjemné ubytovanie doplňuje rad užitočných služieb. Lokalita svojou atmosférou priamo nabáda na zoznámenie s nespočetným množstvom kaviarní, reštaurácií a ďalších brnenských podnikov.

14% zľava pre členov Alpenverein-OEAV.SK na ubytovanie.

Kontakt
Jakubské náměstí 7, Brno, 602 00
T: +420 542 210 466
E: info@jacobbrno.cz

Alpenverein OEAV.SK

Chalupa Nonnetit

Bílé Karpaty

V kouzelném prostředí Kopanic, Bílých Karpat, v údolí Vápenic, pod Mikulčiným vrchem, s výhledem na Žítkovou, na rozlehlých pozemcích ekofarmy Nonnetit ohraničených potoky a lesy… tady najdete naši Chalupu Nonnetit kde potkáte na pastvinách koně, ovce, kočky a jinou zvířenu a lišky a hvězdy vám budou dávat dobrou noc. 
·     K pronájmu pro jednotlivce, dvojice, rodiny i pro uzavřené skupiny
·     Vhodné pro odpočinek, kurzy, semináře, školení, oslavy, teambuilding pobyty,
·     Klidné místo pro práci i odpočinek
·     Prostorné seminární místnosti s výhledem na pastviny a sad pro 25 osob
·     Velká otevřená terasa s posezením, zahradní gril, venkovní ohniště
·     Dostupná jak autem, obytným autem (možnost parkování) i hromadnou dopravou
·     Soukromé parkoviště na pozemku

7% zľava pre členov Alpenverein-OEAV.SK na ubytovanie

Kontakt
Vápenice 73, Starý Hrozenkov
T: +420 605 263 494
M: ekofarma@nonnetit.cz

Nahoru