Alpenverein OEAV.SK

Časopisy pre členov

Predplatné časopisov s horskou a cestovateľskou tématikou za zvýhodnené predplatné pre členov OEAV.CZ

Vedľa celej rady výhod si pri registrácii členstva/poistenia Alpenverein v našej kancelárií OEAV.CZ môžete tiež objednať časopisy s horskou a outdoorovou tématikou za zvýhodnených podmienok exkluzívne pre našich členov.

Objednávku predplatného môžete samozrejme vykonať aj kedykoľvek v priebehu roka. Objednávka nie je viazaná na registračný formulár - ten iba uľahčuje úhradu predplatného. Uvedené zvýhodnené ceny platia pre doručovanie časopisov v rámci ČR.

Alpenverein OEAV.SK Bergauf

Časopis Bergauf

Všetci členovia Alpevenvereinu môžu odoberať členský časopis BERGAUF. V rámci Rakúska je doručovaný bezplatne, do zahraničia za poplatok. Bergauf vychádza tiež voľne v PDF, archív čísel nájdete na webe rakúskeho Alpenvereinu.

Časopis Montana

V češtine najdlhšie vychádzajúci časopis pre všetkých, ktorí spoznajú skobu od karabíny.

Montana je dvojmesačník pre horolezectvo, lezenie a čiastočne aj skialpinizmus. Z oddielového bulletine Hotejl (vydávaného horolezeckým oddielom telovýchovnej jednoty Lokomotíva) došlo hneď, ako to bolo možné (teda po roku 1989), k premene na bežný časopis.

"Myslím, že je celkom príjemné si raz za dva mesiace prečítať, čo kde kto vyliezol, skočil alebo zišiel. Ani nemusí byť na škodu sa dozvedieť, čo za nové technické finty sa vymyslelo, kto ich robí a za koľko a ako sa s nimi zaobchádza, aby sa nám pri našej zábavnej činnosti podarilo v zdraví dožiť aspoň dôchodku. "Napísal Jiří Růžička v predslove k prvej Montane, ktorá vyšla už na jar roku 1990.

V rámci zvýhodneného predplatného získate 6 čísiel ročne za 17,90 € (bežná cena 19,90 €).

www.montana.cz

Predplatné pre členov OEAV.CZ

Alpenverein OEAV.SK

SWISS Mag

Časopis SWISS Mag sa venuje fenoménu Švajčiarska a všetkým zaujímavostiam s ním spojeným.

Vychádza 2x ročne v marci (letné vydanie) a septembri (zima). V rámci dvojročného predplatného v cene 200 Kč členovia OEAV.CZ dostanú zdarma knihu GRAND TOUR - 111 TIPOV.

Predplatné pre členov OEAV.CZ

Alpenverein OEAV.SK

SNOW

Časopis SNOW je určený všetkým vyznávačom zjazdového lyžovania, ale aj skitouringu, freeridu a napríklad aj cestovania s lyžami do exotických krajov.

Vedľa širokého obsahu (časopis má až 200 strán) nájdete v každom vydaní kupóny na zvýhodnené skipasy nielen pre česká lyžiarske strediská - v priebehu ročníka dostane predplatiteľ týchto kupónov okolo tridsať. Rad časopisov obsahuje aj dve špeciálne vydania, jedno zamerané na lyžiarsku dovolenku a druhé na aktuálnu výbavu, kde býva v podrobnom zahraničnom teste detailne popísané až 100 modelov lyží z aktuálnej sezóny.

Predplatné so zľavou 98 Kč (20%) obsahuje sedem vydaní SNOW počnúc dňom objednávky. Obvyklá cena 490 Kč, pre členov OEAV 392 Kč. Ukážkové číslo zadarmo z náhodného výberu časopisu SNOW z predchádzajúcej zimnej sezóny zasiela redakcia: predplatne@snow.cz

Predplatné pre členov OEAV.CZ

Alpenverein OEAV.SK Koktejl

Magazín Koktejl

Pôvodný český geografický magazín plný zaujímavostí nielen o cestovaní.

V rámci zvýhodneného predplatného získate 6 čísiel ročne za 420 Kč (bežná cena 490 Kč).

www.ikoktejl.cz

Predplatné pre členov OEAV.CZ

Nahoru