Alpenverein OEAV.SK

Časopisy pre členov

Predplatné časopisov s horskou a cestovateľskou tématikou za zvýhodnené predplatné pre členov OEAV.CZ

Vedľa celej rady výhod si pri registrácii členstva/poistenia Alpenverein v našej kancelárií OEAV.CZ môžete tiež objednať časopisy s horskou a outdoorovou tématikou za zvýhodnených podmienok exkluzívne pre našich členov.

Objednávku predplatného môžete samozrejme vykonať aj kedykoľvek v priebehu roka. Objednávka nie je viazaná na registračný formulár - ten iba uľahčuje úhradu predplatného. Uvedené zvýhodnené ceny platia pre doručovanie časopisov v rámci ČR.

Alpenverein OEAV.SK Bergauf

Časopis Bergauf

Všetci členovia Alpevenvereinu môžu odoberať členský časopis BERGAUF. V rámci Rakúska je doručovaný bezplatne, do zahraničia za poplatok. Bergauf vychádza tiež voľne v PDF, archív čísel nájdete na webe rakúskeho Alpenvereinu.

Alpenverein OEAV.SK

SWISS Mag

Časopis SWISS Mag sa venuje fenoménu Švajčiarska a všetkým zaujímavostiam s ním spojeným.

Vychádza 2x ročne v marci (letné vydanie) a septembri (zima). V rámci dvojročného predplatného v cene 200 Kč členovia OEAV.CZ dostanú zdarma knihu ŠVÝCARSKO po kolejích a v pohorkách.

Predplatné pre členov OEAV.CZ

Alpenverein OEAV.SK

SNOW

Časopis SNOW je určený všetkým vyznávačom zjazdového lyžovania, ale aj skitouringu, freeridu a napríklad aj cestovania s lyžami do exotických krajov.

Vedľa širokého obsahu (časopis má až 200 strán) nájdete v každom vydaní kupóny na zvýhodnené skipasy nielen pre česká lyžiarske strediská - v priebehu ročníka dostane predplatiteľ týchto kupónov okolo tridsať. Rad časopisov obsahuje aj dve špeciálne vydania, jedno zamerané na lyžiarsku dovolenku a druhé na aktuálnu výbavu, kde býva v podrobnom zahraničnom teste detailne popísané až 100 modelov lyží z aktuálnej sezóny.

Predplatné so zľavou 98 Kč (20%) obsahuje sedem vydaní SNOW počnúc dňom objednávky. Obvyklá cena 490 Kč, pre členov OEAV 392 Kč. Ukážkové číslo zadarmo z náhodného výberu časopisu SNOW z predchádzajúcej zimnej sezóny zasiela redakcia: predplatne@snow.cz

Predplatné pre členov OEAV.CZ

Nahoru