Alpenverein OEAV.SK ADREX BASE CAMP

ADREX BASE CAMP

Test centrum a požičovňa športového vybavenia vo Víre

Obec Vír ponúka unikátne športové zážitky po celý rok. V zime sa menia skalné veže pod priehradou na jedinečnú ľadovú stenu, celoročne slúži návštevníkom niekoľko zaistených Via ferrat, okolitý terén je rajom pre horské bicykle a vďaka priehrade sa môže obec pochváliť aj vlastným vodáckym kanálom. Len malý výpočet aktivít, ktoré tunajší región ponúka. To všetko zasadené do nádhernej prírody Vysočiny. Prehľadné informácie o regióne nájdete na turistickom portáli www.udolisvratky.cz.

Alpenverein OEAV.SK ADREX BASE CAMP

Test centrum a požičovňa Adrex Base Camp vznikol z nadšenia prevádzkovateľov pre rôzne outdoorové športy a z túžby koncentrovať kvalitné vybavenie a služby pod jednu strechu. Aktuálne sú na zapožičanie exkluzívne "garážové" biky, rad celoodpružených elektrobicyklov a ľahké detské bicykle. Tipy na trasy nájdu cyklisti na www.trailyvir.cz, kde sú tiež prevádzkové podmienky kopaných trailov.

Najviac záujemcov však lákajú do Víru via ferraty. Obtiažnosťou sú "príjemne rodinné" a v obľube ich majú aj organizátori kurzov. Požičovňa disponuje 25 ferratovými setmi rôznych modelov a veľkostí, odborné preškolenie je samozrejmosťou.

Alpenverein OEAV.SK ADREX BASE CAMP

"Adrex Base Camp čaká už tretia zimná sezóna. Ľadolezecký materiál doplníme o niekoľko noviniek na 15 setov a budeme dúfať v priaznivé mrazy. Vlani nám príroda nepriala, tento rok ... Hoci aj v base campe máme celoročne k dispozícii trenažér a kladu na "vešanie", ľadové vybavenia sa má testovať v ľade, "doplňuje David Matuška, muž stojaci pri zrode celého projektu.

Komplexné služby zahŕňajú tiež info centrum, občerstvenie, servis bicyklov a outdoor shuttle pre bicykle, lyže a lode. V tesnej blízkosti nájdete reštauráciu a hotel Forest Resort.

Alpenverein OEAV.SK ADREX BASE CAMP

Adrex Base Camp 
tel.: 566 566 566 
e-mail: abc@adrex.cz 
web: www.adrex.cz
adresa: Vír 173 
otváracia doba: Po–Ne 9–18h

Aktuality

Slovinsko - fenomén diaľkových trás

07. 06. 2021
V Slovinsku sa mimoriadnej popularite tešia diaľkové turistické trasy medzi Alpami a pobrežím...

Leto na Diavolezze

04. 06. 2021
Z plošiny medzi rozoklanými velikánmi, ktorým kraľuje Piz Bernina, sa otvára naozaj ohromujúce...

Nová Montana: Hory a skaly v ohrození

03. 06. 2021
Bude to iné. O tom niet pochýb. Pre uistenie stačí vyraziť k chate Conscrits, pozrieť na západnú ...
Nahoru