Alpenverein OEAV.SK časopis SNOW

Snow

Časopis SNOW je určený všetkým vyznávačom zjazdového lyžovania, ale aj skitouringu, freeridu a napríklad aj cestovania s lyžami do exotických krajov.

Vedľa širokého obsahu (časopis má až 200 strán) nájdete v každom vydaní kupóny na zvýhodnené skipasy nielen pre česká lyžiarske strediská - v priebehu ročníka dostane predplatiteľ týchto kupónov okolo tridsať. Rad časopisov obsahuje aj dve špeciálne vydania, jedno zamerané na lyžiarsku dovolenku a druhé na aktuálnu výbavu, kde býva v podrobnom zahraničnom teste detailne popísaných až 100 modelov lyží z aktuálnej sezóny.

Ukážkové číslo zadarmo z náhodného výberu časopisu SNOW z predchádzajúcej zimnej sezóny zasiela redakcia: predplatne@snow.cz

Zvýhodnené predplatné

Členovia Alpenvereinu registrovaní kanceláriou OEAV.CZ/OEAV.SK si môžu časopis Snow objednať so zľavou 98 Kč (20%). Promo predplatné obsahuje sedem vydaní SNOW počnúc dňom objednávky. Bežná cena je 490 Kč, pre členov OEAV platí zvýhodnená cena 392 Kč. Ponuka platí pre doručovanie v rámci ČR i Slovenska.

Po odoslaní objednávkového formulára vám na uvedený e-mail dorazia pokyny k úhrade predplatného. Časopis vám po nej začne chodiť na korešpondenčnú adresu od najbližšieho čísla.

Objednávkou zvýhodneného predplatného záujemca udeľuje súhlas so spracovaním a archiváciou osobných údajov redakcii časopisu v tomto rozsahu.

Nahoru