Alpenverein OEAV.CZ

Koktejl

Pôvodný český geografický magazín plný zaujímavostí nielen o cestovaní.

Koktejl je jednoducho synonymom pre pestrosť. Jeho obsah sa skladá takmer výhradne z materiálov českých cestovateľov, publicistov a fotografov. Časopis Koktejl je teraz k dispozícii v praktickom strednom formáte s novou sviežou a modernou grafikou.

Vedľa článkov o exotickom cestovaní nájdete v časopise informácie o cestách do bližších destinácií, nechýbajú ani pravidelné výpravy po zaujímavých kútoch Českej republiky a čriepky zaujímavostí od vedy cez históriu po vesmír. Každé číslo časopisu Koktejl tvorí koktail namiešaný z tých najatraktívnejších ingrediencií, aby zachutil čo najväčšiemu počtu čitateľov.

Zvýhodnené predplatné

Členovia Alpenvereinu registrovaní kanceláriou OEAV.CZ si môžu magazín Koktejl objednať za zvýhodnenú cenu - v rámci promo predplatného získate 10 čísel ročne za 399 Kč (bežná cena 499 Kč). Ponuka platí pre doručovanie v rámci ČR.

Po odoslaní objednávkového formulára vám na uvedený e-mail dorazia pokyny k úhrade predplatného. Časopis vám po nej začne chodiť na korešpondenčnú adresu od nejbližšieho čísla.

Nahoru